NOVĚ U NÁS ZAPLATÍTE I PLATEBNÍ KARTOU

Nově jsme pro Vás přidali další platební metodu!

Rychlé a pohodlné platby PLATEBNÍ KARTOU Master Card a VISA.

Vaše objednávky budete moci nyní zaplatit okamžitě díky platební bráně Comgate.

Více o poskytovateli těchto rychlích on-line plateb se dočtete na: https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana

Věříme, že Vám tato možnost usnadní a zrychlí Vaše nákupy v našem e-shopu :-)

NOVÝ VĚRNOSTNÍ PROGRAM pro registrované zákazníky

Protože si našich stálých zákazníků vážíme, spustili jsme nový VĚRNOSTNÍ PROGRAM pro ty, kteří u nás opakovaně nakupují a jsou registrovaní :-)

Věrnostní body můžete sbírat za nákupy v našem e-shopu, za hodnocení produktu hvězdičkami a nebo za napsání recenze produktu.

Za každých 500kč nákupu obdržíte 1 věrnostní bod, ten pak můžete využít jako slevu při příštím nákupu.

Za hodnocení zakoupeného produktu hvězdičkami získáte rovněž 1 věrnostní bod a za napsání recenze produktu taktéž 1 bod.

1 věrnostní bod = 0,10EUR

POZOR! Platí jen pro registrované zákazníky.

TOP DODAVATELÉ & PRÉMIOVÁ KVALITA BAVLNY

Naši zahraniční dodavatelé jsou předními výrobci látek a zpracovateli bavlny na evropském trhu. Jedná se i o menší ateliéry, které na svých exkluzivních motivech spolupracují s celými týmy světových designerů. Metráž nakupujeme výhradně od dodavatelů z EU, jejichž látky jsou opatřeny certifikátem OEKO-TEX® Standard 100 I.třídy. Ten byl vyvinut v roce 1992, s cílem stanovení mezinárodních kritérií pro kvalitu a zdravotní bezpečnost na všech úrovních produkce. Látky s tímto certifikátem garantují, že neobsahují žádné škodlivé chemické látky a jsou vhodné pro děti do 3 let věku. Tyto látky jsou zároveň šetrné k životnímu prostředí.

Naše nabídka se soustředujě hlavně na vysoce kvalitní prémiovou bavlnu , která je potištěna za pomoci nejmodernější techniky digitálního tisku. Jedná se o metodu pigmentového tisku. Tato speciální technologie obsahuje tzv. pojivo v samotném pigmentu (jinými slovy "fixační činidlo") a díky dalším procesům zpracování se ještě více upevní barva na samotné látce. Barvy jsou jasné, stálé a i po mnoha praních neztrácejí živost a krásu. Dále nabízíme i velmi kvalitní tištěnou teplákovinu  a mnoho dalších materiálů, které pro vás pečlivě vybíráme :-)

Jsme STÁLE TRENDY

Sledujeme za Vás vývoj světových trendů v odstínech a dekoracích nejen pokojíčků a šitých doplňků pro malé dámy a pány :-)

Na našem Facebooku https://www.facebook.com/detskelatky1/ si můžete prohlédnout již hotové produkty z našich látek, které Vám i rádi ušijeme.

DOPRAVA do SK již od 4,40€ !!!

Chceme dát možnost i těm, kteří si pro naše produkty dojdou pár kroků a ušetří tak nemalé peníze. Spolupracujeme s firmou Packeta.sk, která má stovky poboček po celém Slovensku.