NOVÝ VĚRNOSTNÍ PROGRAM pro registrované zákazníky

Protože si našich stálých zákazníků vážíme, spustili jsme nový VĚRNOSTNÍ PROGRAM pro ty, kteří u nás opakovaně nakupují a jsou registrovaní :-)

Věrnostní body můžete sbírat za nákupy v našem e-shopu, za hodnocení produktu hvězdičkami a nebo za napsání recenze produktu.

Za každých 500kč nákupu obdržíte 1 věrnostní bod, ten pak můžete využít jako slevu při příštím nákupu.

Za hodnocení zakoupeného produktu hvězdičkami získáte rovněž 1 věrnostní bod a za napsání recenze produktu taktéž 1 bod.

1 věrnostní bod = 0,10EUR

POZOR! Platí jen pro registrované zákazníky.

TOP DODAVATELÉ & PRÉMIOVÁ KVALITA BAVLNY

Naši zahraniční dodavatelé jsou předními výrobci látek a zpracovateli bavlny na evropském trhu. Jedná se i o menší ateliéry, které na svých exkluzivních motivech spolupracují s celými týmy světových designerů. Metráž nakupujeme výhradně od dodavatelů z EU, jejichž látky jsou opatřeny certifikátem OEKO-TEX® Standard 100 I.třídy. Ten byl vyvinut v roce 1992, s cílem stanovení mezinárodních kritérií pro kvalitu a zdravotní bezpečnost na všech úrovních produkce. Látky s tímto certifikátem garantují, že neobsahují žádné škodlivé chemické látky a jsou vhodné pro děti do 3 let věku. Tyto látky jsou zároveň šetrné k životnímu prostředí.

Naše nabídka se soustředujě hlavně na vysoce kvalitní prémiovou bavlnu , která je potištěna za pomoci nejmodernější techniky digitálního tisku. Jedná se o metodu pigmentového tisku. Tato speciální technologie obsahuje tzv. pojivo v samotném pigmentu (jinými slovy "fixační činidlo") a díky dalším procesům zpracování se ještě více upevní barva na samotné látce. Barvy jsou jasné, stálé a i po mnoha praních neztrácejí živost a krásu. Dále nabízíme i velmi kvalitní tištěnou teplákovinu  a mnoho dalších materiálů, které pro vás pečlivě vybíráme :-)

Jsme STÁLE TRENDY

Sledujeme za Vás vývoj světových trendů v odstínech a dekoracích nejen pokojíčků a šitých doplňků pro malé dámy a pány :-)

Na našem Facebooku https://www.facebook.com/detskelatky1/ si můžete prohlédnout již hotové produkty z našich látek, které Vám i rádi ušijeme.

DOPRAVA do SK již od 4.70€ !!!

Chceme dát možnost i těm, kteří si pro naše produkty dojdou pár kroků a ušetří tak nemalé peníze. Spolupracujeme s firmou Zásielkovňa.sk, která má stovky poboček po celém Slovensku.

Nemáme jednoho nebo dva smluvní přepravce. Nabízíme službu Nejvýhodnější dodání na adresukdy je kurýrní společnost vybrána podle nejlevnější ceny dopravy ve Vašem regionu.

Dále spolupracujeme i se Slovenskou poštou.