• V našem e-shopu můžete zboží zaplatit bezhotovostně převodem na bankovní účet v CZK č. 2802020766 / 2010, vedený u Fio Banky a v EUR č.ú. IBAN CZ90 2010 0000 0027 0202 0769. Zboží Vám bude odesláno ihned po připsání platby na náš účet. Tuto formu platby doporučujeme! Neplatíte žádný poplatek.

  • Zboží odesíláme i na dobírku. Zboží Vám bude doručeno kurýrní společností PPL na vaši adresu nebo si objednávku vyzvednete na pobočce PPL ParcelShop kdekoliv v ČR. Poplatek za dobírku činí 39Kč. Pokud si zboží objednáte k osobnímu vyzvednutí do kterékoliv pobočky společnosti Zásilkovna.cz nebo PPL ParcelShop a zboží jste nezaplatili předem, opět platíte poplatek za dobírku 39Kč. Platba zboží je možná v hotovosti nebo platební kartou.

  • On-line platba platební kartou VISA nebo Master Card nebo pomocí bankovních tlačítek. Poskytovatel platební brány: společnost ComGate Payments, a.s. Podrobnosti o platbách naleznete na stránkách https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana Případné reklamace nebo dotazy k platbám směřujte na:

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

  • V případě, že zvolíte osobní odběr v našem skladu (Rohatec u Hodonína, Vítězná 11), je třeba zaplatit zboží předem příkazem (převod na účet) nebo on-line platební kartou. Osobní odběr je třeba si domluvit předem telefonicky nebo e-mailem. Neplatíte žádný poplatek.

Pozn. Stornování objednávky, vrácení peněz, reklamace aj. jsou v detailu popsány v našich Obchodních podmínkách.